İNTİHAR SALDIRISI; 3 ASKER ÖLDÜ! - ABD; IŞİD'İN ÜSSÜNÜ VURDUK! - IŞİD'E KARŞI EN AKTİF GÜÇ; "YPG" - KIZILTEPE TERMİK SANTRAL TEHLİKE SAÇIYOR - BATUM'DAN SONRA KAPADOKYA TURU - IŞİD'İN ASIL HEDEFİ TÜRKİYE

Mardin'de Yeni Dizi Çekimleri Başlıyor.


Mardin'de Yeni Dizi Çekimleri Başlıyor.

Tarih 15 Ağustos 2013, 12:53 Editr Menduh ÇAKAR

Mardin'de Yeni Dizi Çekimleri Başlıyor.

 

Mardin'de Yeni  Çekilecek Olan  Dizi İçin Oyuncu Adayları Aranıyor.

 

Son yıllarda Sinema ve Dizi filmlerin mekânı olan Mardin yeni bir diziye ev sahipliği yapacak.

 

Erler film tarafından yakında Mardin?de çekimlerine başlanacak ve Fox Tv ekranlarında yayınlanacak 80 bölümlük dizinin Başrol oyuncuları ile Dizinin adı çekimler başlayana kadar sır gibi saklanmakta.

 

Mardin de çekilecek dizinin Mardin koordinatörü Süleyman Deniz, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Dizinin Fox Tv ekranlarında oynayacağını belirterek, dizinin çekimlerinde Mardin?den oyunculara ve yaş sınırı olmasızıkın bay bayan çocuk oyuncu adaylarına da şans tanınacağı ve bu yeni oyunculardan yıldız oyuncuların keşfedilmesi hedeflendiğini söyleyen Deniz.


Dizide rol almak isteyen oyuncu adaylarının 0 542 803 35 27 nolu telefondan başvuru şartları ve irtibat noktaları konularında bilgi edinebileceklerini söyledi.

 Dizinin Mardin Kordinatörü Süleyman Deniz;

Payla Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Gündem

İNTİHAR SALDIRISI; 3 ASKER ÖLDÜ!

İNTİHAR SALDIRISI; 3 ASKER ÖLDÜ! Afganistan'ın başkenti Kabil'de bomba yüklü araçla NATO konvoyuna düzenlenen intihar saldırısında, 3 NATO a...

ABD; IŞİD'İN ÜSSÜNÜ VURDUK!

ABD; IŞİD'İN ÜSSÜNÜ VURDUK! Bağdat’ın güneybatısı ile Şengal’de IŞİD’e yönelik hava saldırıları ABD ordusu tarafından yapılıyor.
Yazarlarımız
Anket

Kızıltepenin En Büyük SorunuTüm Anketler

Çok Okunanlar
Reklam
Hava Durumu


Sitede yayınlanan haber yorum köşe yazıları ve fotoğraflar kaynak gösterilmeden yayınlanamaz okurlarmızın gönderilen yazılar fikir sorumluluğu yazarına aittir.
Tüm Hakları Saklıdır Kızıltepe Gündem
Tasarım ve Güncelleme Dgn Bilişim ve Reklam Hizmetleri 2011-2012